Komposiitfassaad

Komposiitfassaad

Parmet valmistab alumiiniumkomposiitplaadist fassaadielemente. Komposiitplaat koosneb kahest õhukesest lehtmetalli lehest, mille vahele on lisatud väiksema tihedusega materjalist (nt polüetüleenist) sisu. See tagab plaadi jäikuse ja sileduse. Komposiitplaadid on kerge, tugev, hästi puhastatavad ning nendest kasutusvaldkond on äärmiselt lai.

Komposiitplaate on võimalik töödelda kassettideks, paneelideks või muudeks elementideks, samuti kasutada fassaadidel sileda plaadina. Viimane eeldab plaadi servade töötlemist selliselt, et plaadi lõikeserv ei oleks nähtav ning et tagada plaadi viimistletud välimus. Loe lähemalt sileda plaadi kasutamisest siit.

Fassaadilemente valmistame erinevate mõõtude ja kujudega. Parmet pakub ka kassettide paigaldamiseks vajalikku aluskonstruktsiooni.

Lisaks tavalisele komposiitplaadile töötleme ka nõndanimetatud honeycomb plaati, mis on veelgi kergem ning võimaldab edukalt katta suuri fassaadipindasid.

Lisaks alumiiniumkomposiitplaadile on võimalik tellida ka komposiitplaate, mille välimised kihid on valmistatud muust materjalist.

Komposiitplaadid on saadaval A2 ja BS1D0 tulepüsivusklassiga.

Loe ka ülevaadet meie fassaadikassettidest ja –paneelidest.

Komposiitplaadist fassaadikatted

Sileplaatfassaad termokarkassil