Kogemustega pere-ettevõte

Ajaloost

Aktsiaselts Parmet asutati 1991. aastal metallist ripplaesüsteemide tootmiseks ning üsna pea alustati ka metallist fassaadikatete valmistamisega. 

Tänu tugevale ja pidevalt arenevale tehnoloogilisele baasile ning kogenud meeskonnale oleme võimelised teostama keerukaid erilahendusi. Pakume täisteenust alates konsultatsioonist ja projekteerimisest kuni materjalide paigaldamiseni.

Alates ettevõtte asutamisest 1991. aastal on meie fookus olnud metallist arhitektuurielementidel, kuivõrd just see materjal pakub laialdasi võimalusi erinevate kujundite vormimiseks, samuti sobitud suurepäraselt põhjamaisesse kliimasse. Hoone terviku vormimiseks pakume ka muid materjale, puidust telliseni.

Oma tootmises kasutame taaskäideldavaid materjale ning tootmise mõju keskkonnale on minimaalne.

Hindame iseennast läbi oma toodete kvaliteedi ja kliendile lisandväärtuse pakkumise. Väärtustame pikaajalisi koostöösuhteid ja ausat konkurentsi.

Visioon

Oleme pidevas arengus ja parendame töö kvaliteeti ning protsesside efektiivsust. Oleme täna parem kui eile ning homme parem kui täna.

Missioon

Loome kvaliteetseid ja erinäolisi arhitektuurilahendusi, mis rikastavad linnapilti.

Jätkusuutlikkus

Taaskasutatavate ja keskkonnasõbralike materjalide kasutamisega püüame minimeerida keskkonnamõju, maksimeerides samas vastupidavust ja esteetilist välimust.