Inspiratsiooniks arhitektile

Arhitektile

On hulganisti põhjuseid, miks ehitiste projekteerimisel tuleks ette näha hoone fassaadikattematerjalina just metallfassaadi. Nendeks on muuhulgas metallfassaadide praktiliselt piiramatu valik nii toonide, pinnastruktuuride kui ka läikeastmete poolest. Lisaks sellele on metalliga võimalik teha isikupäraseid perforatsioone, erinevas vormis ja mõõdus detaile, mis võimaldavad tekitada silmapaistvaid mustreid fassaadil.

Teostame kõikmõeldavaid lahendusi erinevate alustus- ja lõpetusprofiilide osas ning lahendame piirnemised akende, uste- ja muude fassaadiosadega. Pakume ka postide ja sammaste katteid erinevates vormides (ümarad, kandilised, kolmnurksed jne.)

Aitame arhitektidel välja töötada soovitud lahendusi. Saame töödelda, vormida ja perforeerida erinevaid materjale kliendi soovil ning oleme arhitektile toeks sobivaima lahenduse väljatöötamisel. Omame kaasaegset seadmeparki, millega on võimalik valmistada ka kõige keerulisemaid detaile. Meie masinatel on võimalik materjale mh stantsida, kaarestada, painutada ning perforeerida.

Metallfassaadidel on praktiliselt piiramatu värvivalik nii toonide, struktuuride kui ka läikeastmete poolest: 

  • suur valik erinevad anodeeringuid alumiiniumfassaadidel,
  • vaskfassaadidel rikkalik valik erinevaid patineeringuid,
  • titaantsingist fassaadidel huvitavad pinnakatted,
  • komposiitplaadist fassaadidel vormiküllus ja suurte fassaadidetailide hea tasapinnalisus.
 

Lisaks on võimalik teostada isikupäraseid perforatsioone ja valmistada fassaadidetaile erinevates vormid. Detailide erinevate mõõtude- ja kujudega saab tekitada mustrid fassaadidel.