Valtskatused

Koostöös Saksamaa ettevõttega BEMO Systems Engineering GmbH pakume uuenduslikku valtskatusesüsteemi, mis võimaldab teostada võrreldes teiste turul leiduvate toodetega oluliselt väljapaistvamaid katuselahendusi. BEMO valtskatusesüsteem on laialdaselt tuntud oma innovaatilisuse ja kuluefektiivsuse poolest ning leidnud kasutust erinevates maailma otstes nii staadionitel, lennujaamadel, tootmishoonetel ning eramajadel.

Parmeti ja BEMO koostöös loome katuselahendusi, mis sobituvad Eesti keskkonda ja turule. Meie pakutav süsteem on oluliselt okönoomsem kui nö klassikalised valtskatused, mis nõuavad keerukamat aluskonstruktsiooni ning suure kaldega katust. See võimaldab kokkuvõttes kuluefektiivsemat majaehitust.

Soovi korral nõustame Teid juba projekteerimisfaasis ning aitame leida kõikidele soovidele vastava katuselahenduse. Süsteemi kuuluvad kõik vajalikud katusetarvikud, sh turvavarustus, käiguteed, lumetõkked jms, seega leidub kõik vajalik ühest kohast. BEMO süsteemi kuuluvad tarvikud tagavad, et katus on vaba külmasildadest, energiatõhus ning turvaline.

Suuremate projektide puhul on võimalik katuseprofiilide tootmine koha peal, vähendades nõnda oluliselt transpordikulusid, samas võimaldades toota keerulisi ning pikkasid katuseprofiile ühes tükis. Võimalik on toota isegi enam kui 100m pikkuseid katusepaane.

Vormid

Parmet-BEMO katusesüsteem annab arhitektile oluliselt vabamad käed katuse projekteerimisel.

Kumerad ja koonilised katused, vabad vormid ning sujuv üleminek katuselt fassaadile ei ole meie süsteemile probleemiks.

 

 

 

Materjalid

Sarnaselt meie fassaadikatetele on ka meie katuseprofiile võimalik toota erinevatest materjalidest, erinevate pinnakatete ning värvidega.

  • Naturaalne alumiinium
  • Stucco – Kohrutatud alumiinium
  • Harjatud alumiinium
  • Alu-zinc
  • Anodeeritud alumiinium
  • Vask
  • BEMO-FLON®

Materjalide lai valik võimaldab laialdasi kujundusvõimalusi, andmata järele materjalide kvaliteedis ning kestvuses.