Erilahendusega katused

Koostöös Saksamaa ettevõttega BEMO Systems Engineering GmbH pakume uuenduslikku valtskatusesüsteemi, mis ühtviisi võimaldab teostada võrreldes teiste turul leiduvate toodetega oluliselt väljapaistvamaid katuselahendusi, kuid on samas kliendi jaoks taskukohase hinnaga. BEMO valtskatusesüsteem on laialdaselt tuntud oma innovaatilisuse ja kuluefektiivsuse poolest ning leidnud kasutust erinevates maailma otstes nii staadionitel, lennujaamadel, tootmishoonetel ning eramajadel. Ükski katus ei ole käesoleva lahenduse jaoks liiga suur või liiga väike.

Lamekatused

Võrreldes klassikaliste valtskatustega võimaldab BEMO katusesüsteem ehitada minimaalse kaldega katust, vähendades nõnda vajadust ulatusliku aluskonstruktsiooni järele.

Tänapäeva arhitektuur soosib siledate pindadega hooneümbrikku. BEMO-SMOOTH on lihtne ja turvaline meetod lisamaks BEMO vettpidavale valtskatusele täiendav sile pinnastruktuur. Seejuures ei ole selleks vajalik valtskatuse pinna läbistamine, mistõttu vettpidav kiht jääb kahjustamata.

Valtsprofiili peale lisatava sileda pinna võivad moodustada teras-, alumiiniumkomposiit- või honeycomb-plaadid ning isegi päikesepaneelid.

 

Vabas vormis katused: BEMO-MONRO

BEMO-MONRO süsteemiga on võimalik luua individuaalseid, hoonele täpselt sobitatud voolavaid ning painutatud profiile. BEMO-MONRO lubab teostada pööretega ning kumeraid katuse- ja fassaadielemente peaaegu igas pikkuses.

BEMO nutikas aluskonstruktsioon järgib täpselt hoone kuju, samas kompenseerib ka ehitusel tekkinud tolerantse. Aluskontruktsioon planeeritakse hoonest tehtud 3D skaneeringu põhjal.

Roheala Sinu katusel: BEMO-VERT 

Valtskatused sobivad suurepäraselt aluskihiks modernsetele rohekatustele. Rohekatused aitavad hoida õhku puhtamana, eriti linnades, samuti aitavad suvekuumuse vastu.