Hoone väliskesta terviklahendused

Oleme Teile abiks oma hoonele sobiliku metalse välise kuue väljatöötamisel. Meie töökas ja asjatundlik meeskond on valmis aitama teid projekti igas etapis.  Aitame tellijaid ja arhitekte juba projekteerimise faasis materjalide valikul ning parimate võimalike lahenduste otsingutel. Omades omas valdkonnas aastatepikkuseid kogemusi, aitame leida kuluefektiivseid tooteid. Soovi korral valmistame elusuuruses näidiseid ning vajadusel paigaldame need kas koha peal või oma tehase juures maketile. Lõpetuseks juhime toodete paigaldusprotsessi, et tagada materjalide korrektne paigaldus.

Meie tooteportfell ei piirdu standardlahendustega ning meie suunitlus on eelkõige pakkuda rätseplahendusena valminud töid, mitte “üks suurus sobib kõigile” tooteid. Kliendi soovid on meie prioriteediks. Tänapäevane arhitektuur seab kõrgeid nõudmisi kasutatavatele ehitusmaterjalidele, see on eriti oluliline hoone väliskesta puhul, mis on esimene asi, mida ehitise juures märgatakse. Koostöös töötame välja uuenduslikke lahendusi, mis annavad hoonele isikupärase ilme ning jätavad möödujatele kustumatu mulje.  Oleme hästi varustatud, et teostada ka keerulisi metallitöötlemise ülesandeid, luues kliendi jaoks rohkem lisaväärtust. Meie kliendid võivad olla kindlad, et nad saavad kasutada parima hinna-kvaliteedi suhtega tooteid.

Metallist fassaadid on üha enam hinda tõusmas, eelkõige nende pikaealisuse, hoolduslihtsuse ja atraktiivsuse tõttu. Metalli on võimalik töödelda just sellisese kujusse, perforeerida just sellise mustriga, nagu soovitakse, jättes arhitektile palju väljendusvabadust. Sarnaselt võimaldavad ka meie tooteportfellis olevad valtskatusesüsteemid oluliselt vabamaid käsi katuste projekteerimisel, kui traditsioonilised valtskatused. Meie pakutavad metallist fassaadi- ja katusetooted täiustavad üksteist suurepäraselt ning võimaldavad luua tõeliselt omanäolisi väliskestasid.